V tomto přehledu hlášení místního rozhlasu jsou uvedena pouze hlášení za posledních deset dní.

Hlášení místního rozhlasu ze dne 17.9.2018

Na obecní úřad bylo odevzdáno několik nálezů:
- Jedná se o dámské dioptrické brýle v pouzdře
- Klíč na kroužku
- Dioptrické brýle bez pouzdra
Vyzvednout a informovat se můžete v kanceláři matriky v přízemí obecního úřadu.


SDH Tlumačov Vás zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA HAŠIČSKÉ ZBROJNICI, v sobotu 22.9.2018 od 14:00 hodin. Bohaté občerstvení zajištěno, pro děti zdarma.


MS HÉK Tlumačov Vás zve na zvěřinové hody, které se konají v sobotu 22.9.2018 od 11 hodin v Kulturním klubu obce na Zábraní.
Můžete se těšit na:
-srnčí guláš s chlebem
-pečený divočák se zelím a knedlíkem
-špíz ze 3 druhů zvěřiny a šťouchané brambory
Jste srdečně zváni.
Čeká Vás bohatá tombola a dle počasí také program pro děti. Zvěřinové speciality, které si budete chtít odnést domů, budou vydávány v boxech, námi zakoupených, které poskytneme zdarma.


KIS Tlumačov vás zve na ukázkovou hodinu
KONDIČNÍHO CVIČENÍ
Kdy: v úterý 25. září 2018
Kde: nám. Komenského č.p.65 (budova vedle KIS)
Lektorka: p. Dagmar Vavříková
(osobní trenérka provozující Fitness BC. v Otrokovicích na poliklinice)
V kolik hodin: 18 - 19 hodin
PŘINESTE SI S SEBOU SPORTOVNÍ OBLEČENÍ A OBUV


Dům dětí a mládeže Sluníčko, odloučené pracoviště Tlumačov nabízí spoustu zajímavých kroužků pro děti i dospělé. Kroužky jsou různého zaměření. Sportovní, estetické, výtvarné a také jsou rozděleny podle věkových kategorií. Některé kroužky jsou již plně obsazeny, jiné berou ještě náhradníky a některé se pomalu plní. Kroužky zahajují svou činnost od pondělí 1.10. 2018 dle předběžného rozvrhu, který je již vyvěšen nebo je také na stránkách DDM Sluníčko. První týden je rozjezdový, proto jestli ještě váháš, máš možnost kroužek navštívit první hodinu a pak dodatečně podat přihlášku. Bude-li však kroužek obsazen, už se tam nedostaneš. Neváhejte a odevzdejte přihlášku včas.
Těšíme se na všechny, určitě se naučíte spoustu nových věcí a prožijete spoustu nových zážitků. Pracovníci DDM Sluníčko.


Hospoda U Hřebčína Vás zve v pátek 21.9.2018 od 19:00 hodin na živou kapelu MILÉNIUM. Rezervace na telefonu 732 267 917 nebo osobně v hospůdce.


Ladislava Vránová, matrikaou@tlumacov.cz